Bifogade filer
Prenumeration
Du har en aktiv prenumeration.
Prenumerera på pressmeddelanden från IMHO Intermedia House via email.
Du prenumererar på följande språk.
Välj vilka språk du vill prenumerera på.
Modular Finance AB kommer att hantera vissa av dina personuppgifter om du väljer att prenumerera. Mer information om vår personuppgiftshantering finns här.
Beskrivning
| Land | Sverige |
|---|---|
| Lista | Nordic SME Sweden |
| Sektor | Telekom & Media |
| Industri | Media |
Intresserad av bolagets nyckeltal?
Analysera bolaget i Börsdata!
Vem äger bolaget?
All ägardata du vill ha finns i Holdings!
2025-11-21 13:00:00
Hoi Publishing AB, som efter beslut på extra bolagsstämma den 18 november är under namnändring till IMHO Intermedia House AB, väljer att senarelägga kvartalsrapporten för Q3 2025 till 19 december. Skälet till detta är att det nu kan konstateras att säkerställande av alla nödvändiga delar av rapporten kräver ytterligare tid och arbetsinsatser som bedöms inte hinnas med till tidigare angivet datum.
Hoi Publishing hade tidigare schemalagt den aktuella kvartalsrapporten till tisdagen den 25 november, men väljer nu alltså senarelägga den till 19 december av ovan angivna anledningar.